Prodej rodinného domu 331 m² Zlatníky-Hodkovice

Cena: 18 300 000 Kč, Pokud hledáte bydlení nedaleko Prahy s dobrou dojezdovou vzdáleností, tak neváhejte navštívit tento velice prostorný rodinný dům v obci Zlatníky-Hodkovice vedle Dolních Břežan.

Tento třípodlažní dům nabízí svou plochou několik variant budoucího využití. Momentálně je dispozičně řešen jako velmi prostorné 4+1, nicméně jednoduchými úpravami lze dispozici rozšířit. Dále jsou k dispozici 2 garáže v suterénu domu, kde naleznete několik dalších místností s technickým zázemím a možností vybudování např. pro wellness zóny (sauna již zabudována).

První podlaží nabízí velice prostorný obývací pokoj (60m2), kuchyň a zimní zahradu, ze které je vstup na příjemnou terasu. V druhém podlaží jsou poté tři velmi prostorné ložnice (výměry naleznete ve fotogalerii). Nad druhým podlažím se ještě nachází půda pro úložné prostory.

Technické parametry:
– vytápění zajišťuje plynový kotel – podlahové topení a radiátory. V obývacím pokoji krb.
– voda je kombinovaná z vlastní studny i obecní
– ohřev vody 2x el. boiler

Dům je z roku 2007, s novou fasádou, novými okny a nepoužitou kuchyňskou linkou. Vhodný po menších úpravách k okamžitému bydlení, jelikož má dobrý technický stav nebo pro náročnější nabízí potenciál zajímavých úprav.

Dobré dopravní spojení do Prahy příměstskými autobusy či autem během pár minut. Veškerá občanská vybavenost je na dosah v obci či vedlejších Dolních Břežanech.

Lze financovat i hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetická náročnost budovy není k dispozici, tudíž uvádíme nejhorší tedy G. Bude dodána.

Velmi doporučuji osobní prohlídku, tento dům působí při prohlídce lépe než na fotografiích, pojďte se přesvědčit! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 331 m² Zlatníky-Hodkovice

Srpen 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.