Prodej rodinného domu 324 m² Plzeň

Cena: 0 Kč, V zastoupení majitele nabízíme prodej nárožního domu na křižovatce ulic Karlova a Kollárova (Plzeň 3 – Jižní Předměstí) v blízkosti centrálního autobusového nádraží, kdy se jedná o v budoucnu revitalizovanou lokalitu „Tylova a náměstí Emila Škody“. Samotný dům má dvě nadzemní podlaží s valbovou šikmou střechou, bez využívaného podkroví, který je součástí blokové souvislé zástavby. V domě jsou 3 bytové jednotky – 2x 3+1 (57 m2), 1x 2+1 (46,3 m2) a nebytový komerční prostor s výlohou (46,3 m2) – tyto prostory nejsou vymezeny prohlášením Vlastníka, dům je z poloviny podsklepen, kdy sklepy tvoří 3 místnosti. Vytápění domu je řešeno vlastním teplovodním výměníkem (připojeno na Plzeňskou Plynárenskou), dům je napojen na městský vodovodní řad, kanalizaci. Plynová přípojka je v domě, ale není v současné době využívána.
Dle územní studie s návazností na urbanistický vzhled této lokality a územního plánovaní, lze dům dostavět o další 2 nadzemní podlaží, kdy v případě šikmé střechy je možné nad římsou realizovat další využitelné jednopodlažní podkroví.
V současné době má dům zahradu (160 m2) s vlastním vjezdem (motorová brána) na pozemek a případně do garáže (36 m2) umístěnou na pozemku.
V tuto chvíli jsou 2 byty a komerční prostor tržně pronajaty, kdy od 9/2021 bude uvolněn jeden byt 3+1.
Lokalita má výbornou dostupnost na MHD, autobus i vlak, blízkost centra města. Nemovitost nabízí zajímavý investiční potenciál.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře, případný hypotéční úvěr Vám pomůžeme zajistit. Energetický průkaz energetické třídy – G (v současné době v přípravě). Majitel RD si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jeho zvolenými kritérii. Web prezentace nemovitosti (dum-plzen.cz)

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 324 m² Plzeň

Červen 4th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.