Prodej rodinného domu 320 m² Ústí nad Labem

Cena: 8 900 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu o velikosti 7+1, vhodného i k podnikání, s vnitřním bazénem, samostatnou dvougaráží, velkou zahradou a lesem.

V přízemí domu se nachází vyhřívaný bazén o velikosti 6x3m, hluboký 1,6m, koupelna (WC, sprch. kout), kotelna, prádelna, šatna, pokoj pro hosty a vstupní hala. V 1. patře je kuchyně, jídelna, obývací pokoj s krbem, pokoj a WC. Ve 2. patře jsou 3 pokoje a koupelna (WC, rohová vana, sprch.kout). Vytápění domu je zajištěno kotlem na plyn a druhým kotlem na dřevo (možnost výběru vytápění). Nad bazénem se nachází velká terasa s nádherným výhledem na město Ústí n.L. Nad dvougaráží (samostatná budova) je velký prostor s možností dalšího využití (sklad apod.). Oplocená část zahrady má výměru cca 5000 m² a nachází se na ní zahradní altán, přístřešek na dřevo a parkovací plocha pro několik aut. Za zahradou se nachází les. Dům nabízí absolutní soukromí v blízkosti centra města. Lze využít k bydlení, a zároveň k podnikání.

Dům je kromě bydlení možno využít například jako wellnes centrum, fyzioterapeutické centrum a pro podobné služby s možností ubytování v nadzemních podlažích. Dále je zde, díky velké zpevněné ploše před domem a dvougaráži s úložným prostorem v patře nad ní, možnost libovolného jiného využití s jistotou dostatku parkovacích míst a úložných prostor. Ev. číslo: 19593.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 320 m² Ústí nad Labem

Říjen 12th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.