Prodej rodinného domu 320 m² Praha

Cena: 18 300 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji třípodlažní, zajímavě architektonicky řešenou vilu v lokalitě Prahy 6, Řepy, postavenou na pozemku o rozloze 607 m2. Vila je navržena významným Českým architektem Karlem Pragerem a postavena v r. 1975. V roce 2000 byla Obcí architektů udělena Karlu Pragerovi čestná cena za celoživotní dílo a přínos architektuře.
V 1. podlaží domu, je umístěna garáž, sauna, koupelna s hydromasážní vanou, prádelna se sušárnou, sklad a samostatný prostorný pokoj, který je možné využít jako návštěvní pokoj, kancelář, ordinaci, či jinou provozovnu. Toto podlaží má samostatný vchod.
Přízemní část domu je již plně obytná a vstupuje se do ní ze zahrady. Ze zádveří nás vedou naše kroky přes velkorysou halu, do jednotlivých pokojů. Nádherně světlého a prostorného obývacího pokoje s výhledem do zahrady, dále do kuchyně s kuchyňskou spíží a na kuchyň navazující jídelnou. V přízemní části domu, je taktéž samostatná a klidná ložnice. Z haly dále vede schodiště do 1. patra tohoto nádherného domu.
Do 1. patra domu můžeme vstoupit jak vnitřním, tak venkovním schodištěm.. To nás zavede na velkou, slunnou terasu.
V patře je několik samostatných pokojů. Dvě příjemné ložnice, samostatné WC, sprchový kout a další prostorná koupelna. Famózní ateliér obložený dřevem a funkční krb v nás už jen umocní pocit vkusného luxusu, který při návštěvě této vily vnímáme. Celý dům působí velice vzdušně a reprezentativně a je zde cítit osobitý rukopis známého architekta.
Na vzrostlé zahradě je pak postaven krytý bazén. s protiproudem a umístěno příjemné venkovní posezení.
Oceníme taktéž pěší dostupnost obchodních řetězců a velice dobrou dopravní dostupnost jak do centra města, tak na letiště.
Vilu doporučujeme i jako luxusní sídlo firmy, či zajímavou a bezpečnou investici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 320 m² Praha

Březen 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.