Prodej rodinného domu 320 m² Praha 6

Cena: 28 000 000 Kč, Vynikající investiční příležitost.

Cihlový dům určený k rekonstrukci se nachází na ulici Malobřevnovská, v městské části Praha 6 – Malý Břevnov. Jde o velice žádanou, klidnou lokalitu nacházející se v těsné blízkosti obory Hvězda.

Nemovitost sestává ze 3 podlaží (včetně podkroví), v každém z nich se nachází samostatná bytová jednotka. Pod polovinou domu se nachází sklep.

Před domem je předzahrádka, za domem klidná zahrada. Na té momentálně stojí kůlna, která však bude zbourána. Celková výměra pozemku je 305 m2.

Dům byl vždy obýván a průběžně udržován. Vše je však v původním stavu a je zde nutná rekonstrukce.

Parkování je možné bez parkovacích zón přímo před domem.

V okolí je veškerá občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, nemocnice Motol, zmíněná obora hvězda, park Ladronka a spousta dalšího.

Je zde výborná dopravní dostupnost. Autem se dostanete za 5 minut na Pražský okruh s napojením na dálnice D5, D6 a D7. 250 m od domu (3 minuty pěšky) je zastávka MHD, ze které jede přímý spoj do centra Prahy – Pražský hrad 14 minut, Malostranská 19 minut, Národní divadlo 26 minut nebo I.P. Pavlova 34 minut.

Více informací sdělím na prohlídce.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetický štítek budovy není momentálně k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 320 m² Praha 6

Srpen 26th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.