Prodej rodinného domu 320 m² Nový Oldřichov

Cena: 4 145 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný samostatný vícegenerační rodinný dům se dvěma byty 4kk cca. 100 m² a 4kk taktéž cca. 100 m². v klidné části obce Nový Oldřichov. Dům má 3 podlaží již včetně velmi prostorné půdy s celkovou zastavěnou plochou 170 m² na velkém pozemku o rozloze 1833 m².

Jedná se o typický patrový nezateplený cihlový dům se střešní taškovou krytinou, dřevěnými dvojitými okny. Kromě hlavního obytného prostoru nabízí také přístavek využívaný jako prostorná technická místnost se skladovacími prostory na tuhá paliva, kutilská dílna.

K domu patří terasa s krásným výhledem do zahrady se vzrostlými stromy o rozloze 1833 m². Celková podlahová plocha domu je 320 m². Dům není zařízený a stav celého objektu je před rekonstrukcí.

Parkovací místa lze využít na zahradním prostoru vjezd branou. Garáž není k dispozici ale je možné jí rekonstrukcí získat v již postaveném zmiňovaném přístavku. Dálkový vodovod, plyn na hranici pozemku, septik, stávající kotel OPOP typ H424 již nebude možné nadále používat v topné sezóně již nebude splňovat požadovanou emisní třídu.

Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají klidné a prostorné bydlení s možností vlastního zahrádkaření, odpočinku či podnikání, velké prostory tomuto dávají možnost.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Zrealizujeme pro vás v případě vašeho zájmu Zdarma: konzultaci na obecním úřadě kde je nyní aktivně spuštěna Dotace na podporu výstavby domovních čistíren odpadních vod.
Konzultaci odborníka 5v1 ELEKTROINSTALACE | AUTOMATIZACE | TEPELNÁ ČERPADLA | FOTOVOLTAIKA | Dotace pro úsporné bydlení.
Konzultace úvěrového specialisty který vám nabídne nejlepší možnou cestu financování. Ev. číslo: 26502.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 320 m² Nový Oldřichov

Květen 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.