Prodej rodinného domu 319 m² Toužim

Cena: 2 750 000 Kč, Nabídka zajímavě rozlehlého rodinného domu s prostorným pozemkem a prostory pro podnikání či skladování. Tato nemovitost umístěná v klidné vesničce Radyně nedaleko města Toužim nabízí mnoho možných využití.

Pozemek je o výměře 1346m2 na kterém se rozléhá nemovitost rozdělená do těchto částí: Rodinný dům k bydlení o dispozici 4+1, garáž a další prostorné skladovací prostory k využití dle vlastních potřeb (garáž, chlív, stáj, dílna). Dále je v nemovitosti velkorysé podkroví, které je odděleně přístupné opět s možností mnoho využití (bytové jednotky, sklady, prostor k podnikání apod…). Dům pod obytnou plochou je také podsklepen.

Obývací prostory jsou po různých průběžných renovacích, tudíž lze rovnou bydlet. Elektřina roztažena v mědi. Dále je v celé nemovitosti roztaženo i 380V.

Vytápění je zajištěno kvalitním kotlem na dřevo (umístěn v suterénu), ohřev vody el. boiler, voda je napojena na obecní vodovod + je na pozemku studna využívaná jako užitková voda, na odpad je zde jímka s přepadem.

Možnosti využití jsou opravdu různé a to např. bydlení spojené s podnikáním, ubytovna, penzion, rekreační bydlení apod.

Pro zájemce jsou k dispozici k zaslání podrobné plány domu a další dodatečné informace či fotografie nebytových prostorů.

Lze taktéž financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších tržních podmínek.

Neváhejte mne kontaktovat pro další informace nebo domluvení osobní prohlídky. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 319 m² Toužim

Září 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.