Prodej rodinného domu 312 m² Rabyně

Cena: 12 800 000 Kč, Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej vily Marušky – s užitnou plochou 312 m², obytnou plochou 160m² a pozemkem o rozloze 1105 m² v okrajové části Měřína, dům je vzdálen od hlavní pláže cca 900m. Přízemí nabízí dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 o výměře 86m² s prostornou chodbou se vstupem na půdu s možností vybudování další bytové jednotky a 2+kk o výměře 54m² a s jednou místností v podkroví. Koupelny, toalety a kuchyně v původním stavu. Bytové jednotky mají samostatné vchody. Ze dvou bytových jednotek však lze udělat jednu velkou bytovou jednotku bez velkých úprav. Dům je podsklepen. Napojení na obecní vodovod i vlastní studnu. Na Měříně jsou ideální podmínky pro koupání, vodní sporty i turistiku. Oblast je oblíbeným cílem pro návštěvníky Slap. Travnatá pláž s pozvolným přístupem do vody.
Ve VZM se nachází aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrum. Dále možné využívat nabídky služeb víceúčelové kryté sportovní haly a bowlingové herny. V letním období je možné navštěvovat venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol. Pro bližší informace volejte makléře. Ev. číslo: 30088.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 312 m² Rabyně

Květen 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.