Prodej rodinného domu 311 m² Velký Ratmírov

Cena: 1 700 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu o celkové ploše 250 m² v malebné obci Velký Ratmirov.

Na domě byla započatá rekonstrukce: rozvody elektřiny, vyvložkování komínu, sádrokartonové podhledy, včetně zateplení podkrovních místnosti. V obytných místnostech jsou podlahy betonové, plastové okna.

Dům není zapojen na elektřinu, ale je v přípravě. Vytápění domu bude řešeno krbem, plánované také i elektrické. Konstrukce budovy je zděná a smíšená její stavebně-technický stav je velmi dobry. Dům není podsklepený. K domu patří zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci. Voda obecní a kanalizace veřejná.

Okolí nabízí mnoho romantického klidu a harmonie (lesy, rybníky), kde si můžete odpočinout od městského ruchu, načerpat novou energii, využít pro klidný odpočinek, rekreaci, která umožňuje jakékoliv aktivity.

Pro domluvení prohlídky či bližší informace, prosím kontaktujte realitního makléře. Ráda Vás nemovitostí provedu. Ev. číslo: 636336.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 311 m² Velký Ratmírov

Září 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.