Prodej rodinného domu 310 m² Janov nad Nisou

Cena: 9 500 000 Kč, Hledáte bydlení na klidném místě v srdci přírody nebo místo, kde můžete trávit volný čas? Pak vás může oslovit naše nabídka: Rodinný dům po kompletní rekonstrukci leží v malebné krajině Jizerských hor, v obci Janov nad Nisou, nedaleko hranic s Německem a Polskem. Užitná plocha je 310 m2 a pozemek čítá 9 557 m2.

Dům je rozložen do tří podlaží:
1. NP tvoří samostatný apartmán s vybavenou kuchyňskou linkou, toaletou a sprchovým koutem. Dále jsou v přízemí prostory vhodné například pro posilovnu a pro saunu s bazénem. Nachází se zde i technické zázemí domu a vstup do sklepa.

2. NP dominuje obývací pokoj a kuchyň s jídelním koutem, na který navazuje vstup do zimní zahrady.
Obývací pokoj je rozdělen na dvě části obloukem s krbem, francouzským oknem se prochází na otevřenou terasu.
Nechybí samozřejmě koupelna s WC.

3. NP skýtá 3 ložnice a koupelnu s WC. Ze dvou ložnic jsou výstupy na další terasu.

Nechybí garáž pro dva vozy s dálkovým ovládáním vrat. Před garáží pak mohou parkovat další tři auta. Vjezd do objektu je uzavřen branou také na dálkové ovládání.

V domě byla provedena velmi kvalitní rekonstrukce, promyšlená do všech detailů. Prodává se kompletně zařízený a vybavený. Nachází se na rozsáhlém pozemku, na kterém rostou houby a borůvky, v lese u domu žijí srny.

Je situován v malebném prostředí, v blízkosti najdete lyžařská střediska (Bedřichov) a množství turistických, cyklistických tras a v zimě běžeckých stop. V obci nechybí potřebné infrastruktury – obchody, restaurace, lékař a podobně.

Může jít i o výhodnou investici, nabízí se přeměna na penzion.

Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, v celém objektu je funční bezpečnostní zařízení.

Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku. Majitelé jsou otevřeni jednání o ceně. Financování zajistíme v případě potřeby za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 310 m² Janov nad Nisou

Říjen 20th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.