Prodej rodinného domu 300 m² Tři Dvory

Cena: 7 350 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej dvougeneračního rodinného domu v lukrativní klidné části obce Tři Dvory u Kolína. Dům je podsklepený a je umístěný na pozemku o celkové výměře 796 m2. Dům má dva vchody. Z hlavního vchodu se vchází do chodby, kde se nachází bytová jednotka 2+1 s balkonem a schody dolů vedou do sklepa, kde je garáž, prádelna a kotelna.
Po schodech nahoru se vchází do druhé bytové jednotky 3+1 s balkonem (kuchyň, obývací pokoj, ložnice a dětský pokoj a koupelna s toaletou).
Ohřev vody zajišťuje bojler a vytápění kotel na tuhá paliva.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě: elektřina, kanalizace, veřejný vodovod, vlastní studna, plyn.
Kolín je od obce vzdálen cca 5,5 km, kde je veškerá občanská vybavenost. V obci je školka, místní knihovna, fotbalové hřiště, prodejna elektroniky a přírodní koupaliště. Působí v ní několik zájmových spolků. Přes obec prochází modrá turistická značka a kolem koupaliště vede cyklotrasa č. 24 (Labská cyklotrasa). Mezi Třemi Dvory a Kolínem vede podél silnice č. 322 asfaltová cyklostezka s veřejným osvětlením. Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.
Doporučuji prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 300 m² Tři Dvory

Prosinec 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.