Prodej rodinného domu 300 m² Říčany

Cena: 17 900 000 Kč, Prodej dvou domů na jednom pozemku – ideální dvougenerační bydlení nebo například firemní bydlení. Umístěno v lokalitě Říčan u Prahy, které jsou známé svým uznáním pro nejlepší místo pro život v ČR.

Na pozemku o výměře 698m2 naleznete v přední části dům připravený k rekonstrukci dle vlastních představ o dispozici 3+1 a za ním dům připravený k nastěhování o dispozici 4+kk.

Dále přední dům nabízí podsklepení a také možnost rozšíření o další pokoj. Zadní nový dům nabízí ještě prostornou garáž pro dvě auta a vstupní prostor využívaný jako fitness.

Vše nalezneme v klidné ulici se skvělou dostupností na dálnici D1 a nebo do centra Říčany s veškerou nadstandardní občanskou vybaveností.

Více informací na telefon nebo emailu, jedná se velmi zajímavou nemovitost respektive dvě, které mohou mít různé využití.

K dispozici také více fotografií pro případné vážné zájemce, tak mne neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 300 m² Říčany

Září 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.