Prodej rodinného domu 298 m² Nečín

Cena: 10 900 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi prostorného rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami o velikosti 3+1, s bazénem a saunou. V roce 2006 se dělala nová střecha, měnila se okna za nová s venkovními roletami a také proběhla rekonstrukce spodní koupelny.

V 1NP se nachází obývací pokoj ze kterého je vstup na zimní zahradu, dále kuchyň, komora, koupelna s velkou rohovou vanou i se sprchovým koutem a toaletou, 2 pokoje, chodba ze které je vstup do obytné části, šatny, schody do patra a sklepa.

Ve 2NP je obývací pokoj, kuchyň, 2 pokoje, koupelna a oddělená toaleta, komora, z chodby je možnost jít na půdu za pomocí vyklápěcího žebříku a vstup na velkou terasu.

Dům je celý podsklepen, má dvě garáže, jednu prostornou s dílnou pro dvě auta, která je pod domem navazující na podsklepení a druhá garáž (30 m²) je samostatně stojící na pozemku. V podsklepení se nachází několik místností, např. místnost na uhlí, technická místnost kde je 150 l bojler na ohřev vody, kotel na tuhá paliva, elektrokotel, dále sauna a další úložné místnosti.

Pozemek je o celkové výměře 1067 m², kde jsou ovocné stromy, skleník, bazén zabudovaný v zemi, pergola pro posezení a v zadní části je i oplocená hospodářská část pozemku s kurníkem a výběhem pro zvířata.

IS: Vytápění na tuhá paliva nebo el. kotel, plyn není, dům je napojen na jímku (možnost napojení na kanalizaci), dálkový vodovod lze přepnout na 20 m vrt, který je napojen do domu.

Obec má velmi dobrou občanskou vybavenost, dostupnou do cca 500 m od domu – školka, škola (2 stupně), pošta, 2 obchody, řeznictví, restaurace, hospoda, dětské hřiště, multifunkční hřiště, praktický lékař, autobusová zastávka 350 m od domu. V blízkosti se nachází několik lomů, svojí polohou a okolní přírodou si oblibu najdou i rybáři, cyklisté a všichni milovníci klidu a přírody.

Obec Nečín se nachází v okrese Příbram ve Středočeském kraji, asi 11 km jihovýchodně od města Dobříš. Dobrá dostupnost do Prahy (cca 35 min.).

Financování i bez prokazování příjmů zajistí realitní kancelář. Ev. číslo: 25256.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 298 m² Nečín

Duben 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.