Prodej rodinného domu 292 m² Praha 10

Cena: 33 600 000 Kč, Skvělá investice: Krásný dům po kompletní rekonsturukci se 4 bytovými jednotkami na pozemku 582 m2

Pokud hledáte klidné bydlení pro velkou rodinu nebo zajímavou investiční příležitost, máme pro vás výjimečnou nabídku.
Moderní dům po kompletní rekonstrukci leží v žádané lokalitě Prahy 10, Horní Měcholupy, se skvělou dostupností do centra Prahy.

Dům se skládá ze tří bytových jednotek a samostatné garáže.

Bytová jednotka č. 1 (113 m2, 4 + kk) se rozkládá v přízemí a prvním patře, spodní část má samostatný vchod a může být využita buď pro dvougenerační bydlení či jako bydlení s pracovnou či ateliérem. Náleží k ní terasa a prostorná, krásně upravená zahrada se vzrostlou zelení.

Bytová jednotka č. 2 (70 m2, 2 + 1) ve druhém patře budovy disponuje lodžií obrácenou do zahrady a klidného vnitrobloku.

Bytová jednotka č. 3 (72 m2, 3 + kk) ve třetím patře nabízí výhledy do zahrady protřednictvím francouzských oken.

Jednotka č. 4 je samostatná zděná garáž (34 m2).

Kompletní rekostrukce domu zahrnovala mimo jiné zateplení fasády, nové dlažby a plot. Také všechny bytové jednotky jsou po rekonstrukci včetně podlah, dveří a zárubní i veškerých rozvodů. Jsou vybaveny designovými kuchyňskými linkami vyrobenými na míru jednotlivých místností a plně vybavených spotřebiči.

Vytápění pomocí plynu a elektřiny, napojení na kanalizaci je samozřejmostí. Byty jsou propojeny prosvětleným schodištěm s podestami, které mohou sloužit i jako šatny. S hlavním vchodem jsou projeny domácím vrátným.

Kromě garáže jsou na pozemku další dvě parkovací místa s pohodlným vjezdem díky elektrickému pohonu vrat.

Vzhledem k poloze, dispozici jednotlivých bytů i perfektnímu stavu jde o jedinečnou nabídku. Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku! S financováním pomohu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 292 m² Praha 10

Srpen 15th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.