Prodej rodinného domu 290 m² Vysoký Újezd

Cena: 39 000 000 Kč, Prodej vily – rodinného domu 290 m2, pozemek 817 m2 U Rybníčka, Vysoký Újezd u Prahy

Energetická náročnost domu / A – Mimořádně úsporná /

Virtuální prohlídka: https://app.cloudpano.com/tours/kU3qwM0KZ
(Vyjměte a vložte tento odkaz do svého prohlížeče)

Vila – rodinný dům je momentálně ve výstavbě a blíží se termín dokončovacích prací: Termín dokončení je listopad 2021 s kolaudací budovy a okolí domu.

Tento dům o rozloze 290 metrů čtverečných je už celý vybavený vestavěnými skříněmi, které jsou v prostorách každé obytné místnosti.
Všechny prostory, místnosti, koupelny, chodby jsou dodávány s nejlepšími dostupnými povrchovými materiály a úpravami z EU / Itálie, Německa, Holandska a také z Japonska /
Při prezentaci, fotodokumentaci si ihned určitě všimnete, že si Infiniti Homes na stavbě této nemovitosti dálo opravdu záležet.
Nejprve spatříte pečlivou terénní úpravu před domem, velkou příjezdovou cestu a německé vchodové dveře na míru. Uvnitř naleznete čtyři ložnice (pokoje), velký obývací pokoj, Otevřený obývací prostor s dostatkem přirozeného světla a se stropy 2,8 metru je ideální pro strávení času s rodinou i hosty. S obývacím pokojem je spojená prostorná moderní kuchyně, která se skládá z velkého ostrovu s elektrickým sporákem, baru, spotřebičů Bosch, zavírací skříňky s plochým obložením a množstvím dalších skříní a vestavěné spíže. Vychutnejte si jídlo zde a nebo pod širým nebem na velké terase se skleněným zábradlím na míru o rozloze 70 metrů čtverečných. Na kraji chodby naleznete krásné plovoucí schodiště – dokonalý přechod do všech ložnic, z nichž každá je vybavená vestavěnými skříněmi. Hlavní ložnice je vybavená moderní koupelnou a vlastní šatnou.
Konstrukce domu je z pozinkované nerezové oceli, se základem Cupolex, dřevěnými a hliníkovými okny z 2 vrstveného dubu a zvukotěsnými stěnami (izolace Rockwool) zajistí velkou bezpečnost domova (bude chráněn před požáry, hurikány a zemětřesením).
Vila je také vybavená vyhřívaným podlahovým systémem Veissman, interiérovým italským dveřním kováním, nejmodernějším bezpečnostním systémem s kamerami, připravenými kabely z optických vláken, osvětlením vnějších cest, německým lakem s vysokým leskem (Zero), toaletami/umyvadly Villroy & Bosch, exteriérem z japonského citrusového obkladu , bohatým venkovním prostorem, modernizovaným německým elektrickým systémem a nezávisle ovládanou klimatizací Toshiba v kuchyni, obývacím pokoji a všech ložnicích.
V domě jsou kombinované podlahy: parketové, vyrobené z kanadského dubu, a protiskluzové italské porcelánové dlaždice. Všechny chodby a dveře jsou bezbariérové.
Velká garáž a venkovní parkoviště poskytují dostatek místa pro více aut.
Tato vila ztělesňuje luxus a kvalitní konstrukci. www.byinfinitihomes.com. Zavolejte nám pro více informací. Budeme se těšit na Váš zájem a návštěvu !

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 290 m² Vysoký Újezd

Listopad 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.