Prodej rodinného domu 290 m² Kamenný Most

Cena: 10 900 000 Kč, Exkluzivně nabízíme ke koupi velký rodinný dům o dvou bytových jednotkách a nebytových prostorech umístěného v centu obce Kamenný Most. Dům je rozdělen na obytnou část, ve které je umístěna ve dvou patrech bytová jednotka o dispozici 6+kk a výměře 155 m2, dále je zde v hlavní budově v bývalém tanečním sále, nově vybudována bytová jednotka o dispozici 3+kk a výměře 74 m2, dalším prostorem je hospodský výčep s kuchyní a technickou místností o výměře 61 m2, který je dosud v provozu. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, nová střecha, elektřina, odpady, topení, plastová okna atd.
K nemovitosti náleží velký dvůr se zahradou, který je nově oplocen, brána na dálkové ovládání, na kterém je příjemné posezení na terase s pergolou, sklípek, možnost parkování.
Nabízí se využítí nemovitosti k vlastnímu bydlení spojeného s podnikáním, případně využít jako penzion, ubytovnu, nebo jako investice s následným pronájmem, je možné vybudovat další bytovou jednotku.
V obci je obchod s potravinami COOP, prodejna ryb a uzenin Fine Fish, ve 2 km vzdálené Zvoleněvsi je škola, školka, lékař, pošta, úplná občanská vybavenost je v 6 km vzdálených Velvarech a 10 km Slaném. Dobré spojení na Prahu, Letiště Václava Havla 20 min., Praha-Letňany 25 min. Pro více informací volejte makléře nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 290 m² Kamenný Most

Září 10th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.