Prodej rodinného domu 290 m² Jesenice

Cena: 14 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují Prodej prostorného dobře dispozičně řešeného domu 6+1 o celkové ploše 290 m². Dům s krásnou zahradou 500 m² na pozemku 622 m² se nachází v klidné části Jesenice – Osnice. Jedná o kvalitně postavený dům starý přes 300 let, který prošel rekonstrukcí v roce 1992. Součástí domu je privátní vinný sklípek s krbem a garáž s úložným prostorem. V domě prostorná kuchyň s jídelnou, ke který patří prostorná komora. V přízemí je dále vstupní chodba, obývací pokoj s krbem, koupelna, šatna a další 2 pokoje. V horním patře jsou další 3 pokoje prostorná hala a koupelna. K dispozici je elektrický kotel, v přízemí podlahové topení, pro vodu je k dispozici vlastní studna. Na podlahách jsou kvalitní dřevěná prkna a dlažba.
Pro pohodové bydlení je zde k dispozici krásná zahrada, kde můžete v klidu relaxovat a trávit volný čas. Na zahradě biotop vhodný ke koupání s jezírky a potůčkem. Jsou zde tři jezírka, prostor pro grilování a klidné posezení. Zahrada a většina pokojů je orientována na západ.
Tento velmi zajímavý dům může fungovat jako klidné bydlení pro početnou rodinu, ale i jako sídlo firmy. V okolí domu je starší zástavba. Měsíční náklady vychází na cca 6.000,- měsíčně. Kolem domu vede turistická značka i cyklostezka, která nabízí aktivitu k pěším i cyklo výletům
Město Jesenice nabízí plnou občanskou vybavenost. V blízkosti domu je obchodní zóna , kde se nachází supermarket, obchody s oděvy, lékárna, lékaři, kavárna, cukrárna. Nedaleko pro procházky se nachází lesy či Průhonický park. Město nabízí několik MŠ, ZŠ státních i soukromých a gymnázium. Zábavný park pro děti i dospělé nabízející nafukovací hrady, trampolíny, minigolf, beach volejbal, tenis, nohejbal a letní bar. V okolí je několik jezdeckých klubů, golfové odpaliště a cyklostezky.

Město Jesenice pro své občany organizuje mnoho rodinných či kulturních akcí např. letní kino, ples, divadelní představení, pálení čarodějnic, dětský den, loučení s prázdninami, koncerty, slavnosti s různou tématikou, psí den, farmářské trhy a mnoho dalších.

Dopravní spojení do Prahy: zastávka bus na M Opatov u domu, bus na M Budějovická v centru města. Autem 2 min. na okruh směr Brno, Plzeň, Smíchov, letiště.

K domu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem. Ev. číslo: 22443.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 290 m² Jesenice

Březen 19th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.