Prodej rodinného domu 288 m² Žulová

Cena: 2 399 000 Kč, Realitní kancelář Jesenická realitní Vám nabízí prodej do osobního vlastnictví podkrovní bytovou jednotku s dispozici 3+1 ve městě Žulová okres Jeseník.

Bytová jednotka se nachází v podkrovním prostoru rodinného domu v podílovém vlastnictví. Chtěl bych hned na začátku upozornit, že ve spodní části domu se nachází bytová jednotka s dipozici 4+1 po kompletní rekonstrukci, která je také nabízena k prodeji u jiné realitní kanceláře.

Díky téhle skvělé možnosti je pro budoucího zájemce možnost odkoupit si celý dům i s pozemky, které k domu náleží a může vlastnit celý dům. Prosím pro více informací k této věci kontaktujte mě telefonicky – vysvětlím, děkuji.

K domu náleží pozemky o celkové ploše 1 477 m2 a k půdní bytové jednotce patří ještě pozemek o výměře 144 m2, který může sloužit jako zahrada.
Pozemky jsou udržované a oplocené proti vniknutí. Příjezdová cesta je společná.

Dům je v dobrém technickém stavu a na skvělém místě, které Vám zajistí nádherné výhledy do okolí a hlavně klid nedaleko od centra města.

Vytápění podkrovního bytu je zajištěno plynovým kotlem, byt má plastová okna, voda a odpady jsou městské. V bytě je umístěn balkon s výhledem na Boží horu a Rychlebské hory. K bytu náleží část sklepa a garáž. Celkové měsíční náklady na provoz kolem 5 000 Kč.

Půdní bytová jednotka má celkovou plochu 93 m2 a poslední rekonstrukce zde probíhala v roce 1970. Jednotka má svůj vstupní vchod do domu a je před kompletní rekonstrukcí. Je důležité upozornit na to, že technický stav jednotky je opravdu zachovalý a může sloužit ještě několik let bez dalších investic a problému.

Pokud hledáte skvělý, udržovaný rodinný dům s velkým nádherným a rovným pozemkem, garáží a zahradou v klidné lokalitě, nebo jestli máte zájem o investici do podílového vlastnictví skrze budoucí pronájem, neváhejte mě kontaktovat , protože mám Vám opravdu co nabídnout.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 288 m² Žulová

Září 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.