Prodej rodinného domu 288 m² Valašské Meziříčí

Cena: 7 999 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej prostorného řadového domu 7+1 ve velmi klidné lokalitě ve Valašském Meziříčí na Štěpánově. Jedná se o částečně podsklepený třípatrový dům, který v přízemí nabízí prostornou garáž, vstupní halu, schodiště, velkou prádelnu se sprchovacím koutem, místnost vhodnou na vybudování sauny, spíž, plynovou kotelnu, schody do sklepa, kde je vinny sklípek a dvě místnosti na skladování potravin. První nadzemním patro je přístupné také se zahrady a je zde kuchyně, jídelna, odpočinková místnost s krbem a obývací pokoj , nedílnou součásti tohoto patra je WC s umývanou. Ve druhém nadzemním patře je prostorná koupelna s WC a šatnou, dále čtyři velké pokoje, kde do jednoho z pokojů je dovedená před připravena na kuchyň… v celém domě je mnoho zabudovaných úložných skříní. V každé místnosti TV rozvody. Dům prošel v roce 2020 částečnou rekonstrukci, fasáda, balkóny, nová plastová sedmi komorová okna s trojsklem, automatické garážové vrata, topení včetně kondenzačního kotle Viessmann vitodens 200-rozvodů a topných těles, elektrické rozvody včetně led osvětlení, částečně nové vnitřní omítky. V roce 2017 důkladná rekonstrukce střechy a komínů.
Součástí domu je venkovní vytápěný přístřešek 17m² s venkovním vytápěným sklepem 28m², který může sloužit jako dílna, je zde WC a teplá voda.
Na vzrostlé a udržované zahradě je skleník, venkovní zastřešené a zapuštěné posezení s krbem a malým bazénem, psí kotec se zateplenou boudou. do domu je přivedená městská voda, plyn, kanalizace a kabelovka. Občanská vybavenost, obchod, školka, škola, restaurace, nemocnice, autobusová zastávka do 300m, do centra města 1km.
Nemovitost najdete na internetové stránce.: http://dumstepanov.cz
Ev. číslo: 22187.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 288 m² Valašské Meziříčí

Leden 24th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.