Prodej rodinného domu 288 m² Praha

Cena: 17 700 000 Kč, Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na prodej řadový a krajní dům obklopený zelení v krásné části Prahy, v zástavbě rodinných domů na Starém Spořilově. Oblast tvoří ucelený obytný celek z období let 1926 až 1929 stavěný dle anglického vzoru.

Dům i pozemek má velký potenciál pro někoho, kdo má fantazii a chce budovat podle svých představ. Potenciál je daný už jen tím, že se dům dá jakkoliv upravovat – Spořilov zde nemá zastavitelnost, je tedy možné pracovat s přístavbami a dalšími změnami dle Vašich přání. I proto prošel dům v minulosti dvěma rekonstrukcemi, díky kterým vznikly dvě přístavby. U první vznikly dvě místnosti v přízemí, dvě v suterénu a u druhé samostatná dílna. Nemovitost je obecně v původním stavu, nabízí se tedy možnost celkové rekonstrukce a vytvoření domu na míru Vašim potřebám.

Dům je podsklepen, nabízí tedy velké prostory pro mnohočetné využití. V přízemí najdete dispozice 4+1, v prvním patře 2+1. Koupelna a toaleta je na každém patře. V prvním patře najdete i prostornou terasu, která nabídne pěkný výhled do okolí. Toto je ideální místo na večerní posezení a grilování. Posledním prostorem v domě je půda, která může sloužit pro odložení sezónních věcí nebo jako obytný prostor.

K domu náleží zahrada o velikosti 292 m2 se vzrostlými stromy, které vytvoří příjemnou atmosféru. V létě určitě poslouží jako stínění a přirozené chlazení. Zeleň je přítomná i v okolí, které společně se zahradou vytváří krásný klidný celek. Parkování je možné na ulici před pozemkem. Přístup na pozemek je z ulice tak z hospodářské uličky.

Okolí vám kromě již zmíněné zeleně nabídne i veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti od domu je restaurace, škola, banka, obchody s maloobchodním zbožím, kavárny, restaurace. Dominantou oblasti je Roztylské náměstí s fontánou, kostelem a farmářskými trhy. Autobusem se za pět minut dostanete na metro C – Kačerov. Pokud jezdíte autem, magistrála i jižní spojka jsou dostupné do dvou minut jízdy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 288 m² Praha

Září 1st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.