Prodej rodinného domu 285 m² Panenské Břežany

Cena: 19 200 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji dvougenerační dům v klidné části Panenských Břežan, Praha – východ.
Dům se rozkládá na pozemku o velikosti 801 m2. Tato krásná novostavba o velikosti 285,3 m2 je dispozičně řešena jako dvě bytové jednotky v domě, každá o velikosti 5+kk, a bude vybavena podlahovým vytápěním a přípravou na krb.

Popis každé bytové jednotky: v přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na terasu, vstupní hala, pokoj pro hosty a garáž na jedno auto, kterou je možné přestavět na vinný sklep či saunu. V prvním patře pak 3 pokoje a koupelna. V domě je taktéž prostorná půda. která může fungovat jako skvělý úložný prostor, nebo ji lze upravit na další obytný pokoj.

V současné době probíhá výstavba a dům bude dokončen 12/2021. Při rychlé koupi je možnost určení standardů dle přání nastávajícího majitele.

V obci se nachází základní i mateřská škola, obchod, obecní knihovna, hostinec. Najdete zde také Kapli sv. Anny v Panenských Břežanech a Památník národního útlaku a odboje.
Do Prahy se dostanete pohodlně autobusem linkou 373 na metro C Kobylisy a to za 20 min. Autem dojezd 10 min.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 285 m² Panenské Břežany

Březen 25th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.