Prodej rodinného domu, 280 m²

Cena: 5 790 000 Kč, Chcete bydlet v TOP lokalitě poblíž nejstaršího a největšího anglického parku v Čechách? Máte rádi přírodu a klidnější místo k bydlení? Pak tu právě pro Vás máme horkou novinku. Prostorný a slunný rodinný dům o dvou bytových jednotkách se zahradou, dvougaráží, pergolou, a udírnou.
Rodinný dům, který má tři nadzemní podlaží, 6 obytných místností, kuchyně, terasu, a pozemek o rozloze 645 m2, se nachází v obci Krásný dvůr. Obec je vzdálená 15 km od města Kadaň a Žatec, a 6km od města Podbořany. Dům je částečně podsklepen. V přízemí domu se nachází prostorná garáž pro dva automobily s montážní jámou. Kotelna, kde je kotel na tuhá paliva a elektrický bojler, a další místnost, kterou lze využít na prádelnu nebo dílnu. V 1.patře je kuchyně, obývací pokoj, a pokoj s prostornou terasou. Ve 2.patře jsou další tři místnosti. V každém patře je koupelna, toaleta a vstupní chodba. V mezipatře se nachází další menší pokoj. Celý dům je propojen schodištěm, a byl postaven v 90. letech. V obci se nachází mateřská a základní škola, obecní úřad a koupaliště.
V rámci našich služeb zajistíme přepis energií na nového majitele. S financováním Vám rádi pomůžeme v našem hypocentru, kde společně pořešíme případnou koupi. Bližší informace získáte u certifikovaného makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92958.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 280 m²

Březen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.