Prodej rodinného domu 272 m² Opatovice nad Labem

Cena: 9 998 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu se 2 bytovými jednotkami a s prostorem pro podnikání, o celkové užitné ploše 272 m², nacházející se v malebné části parku, v Opatovicích nad Labem. Dům stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 1831 m² a nabízí dostatečné soukromí a klid.

Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí střechy. V přízemí jsou nové topné rozvody, včetně topných těles a plynového kotle. Byla započata kompletní rekonstrukce podkroví, stavební povolení bylo vydané. Dispozičně je podkroví s terasou momentálně řešené jako 2+1, či 3+kk, užitná plocha činí 104 m² a v případě probourání dělící příčky v obývací části, lze rozšířit o další místnost o velikosti cca 30 m² (půda).

Vytápění a ohřev vody zajištuje plynový kotel. Dům je napojen na obecní vodu a kanalizaci, na pozemku je rovněž kopaná studna.

Město disponuje kompletní občanskou vybaveností. Dojezdová vzdálenost autem do Hradce Králové je 5 min, do Pardubic 10 min. Základní škola, školka, dětské hřiště, lékárna a obchod s potravinami jsou vzdálené do 400 m od domu. Vlakové nádraží cca 800 m, autobusové cca 400 m. Hospoda, benzínka a pizzerie cca 150 m.

Možnost financování dle Vašich potřeb. Průkaz energetické náročnosti je zadán ke zpracování, dle platného ustanovení zákona je nemovitost zařazena do energetické skupiny G. V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 23478.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 272 m² Opatovice nad Labem

Listopad 6th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.