Prodej rodinného domu 270 m² Desná II

Cena: 7 490 000 Kč, Sníte o velkém rodinném domě či chalupě v Jizerkách? Toužíte po samotě, stranou od lidí? Uvítáte velký pozemek se šuměním bukového lesa? Nebo se chcete vrhnout do podnikání v oblasti ubytování s návratností do 10 let?
Toto vše nabízí tento částečně roubený dům v Desné v Jizerských horách.

Nabízíme ke koupi rodinný dům / chalupu, se zast. plochou 195 m2, umístěnou na samotě a obklopenou bukovým lesem. Dům prošel rekonstrukcí a dispozičně je řešen jako 7+1, 3x wc, 3x koupelna + úložné a technické zázemí. Je částečně podsklepen a menší půda je vhodná jako úložný prostor. Pozemek o celkové výměře 5.928 m2 je převážně zalesněný.

V přízemí se nachází vstupní chodba se vstupem do sklepních prostor, centrální chodba se schodištěm do patra, obývací pokoj s krbem, kuchyň, obytná roubená místnost, 2x samostatné wc, 2x samostatná koupelna, sklad, technická místnost (kotelna) a skladovací prostory na dřevo a uhlí.

V patře se nachází chodba, 5 pokojů, koupelna, wc a několik skladových a úložných prostor.

Před domem je k dispozici dlážděná terasa a možnost parkování pro minimálně 5 vozů. V případě ubytování je možná kapacita 16 – 20 osob.

Vytápění je zajištěno centrálně kotlem na TP či elektrokotlem a dále krbem s teplovzdušnými rozvody do patra. Voda je z místního zdroje a odpady svedeny do jímky. Ohřev vody bojlerem.

Přístup k domu je po zpevněné komunikaci. Cca 270 m od domu se nachází vlakové nádraží Horní Polubný s raritní ozubnicovou tratí. V Desné je k dispozici veškerá občanská vybavenost.
Jizerské hory jsou velmi oblíbené pro cyklistiku, pěší turistiku, běžecké i sjezdové lyžování a svou sklářskou historii. Dominují množstvím rozhledem, přehrad, skalních vyhlídek, přírodních rezervací a dalších turistických cílů.

K dispozici ihned. V ceně je zahrnut veškerý realitní a právní servis, včetně správních poplatků. Financování úvěrem zajistíme zdarma.

Z důvodu nedodání PENB před začátkem inzerce je nemovitost dočasně zařazena do energetické třídy G.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 270 m² Desná II

Květen 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.