Prodej rodinného domu 270 m² Bečov

Cena: 3 600 000 Kč, Nabízíme k prodeji tento prostorný rodinný dům v obci Bečov s dispozicí 6+1. Dům se nachází v klidné části obce zvané Vinohrady. Při vstupu na nádvoří domu je k dispozici garáž a technické místnosti, které jsou připraveny k rekonstrukci. Interiér domu je zrekonstruovaný a vkusně zařízen. Díky rozmístění místností působí dům velmi prostorně a světle. Při vstupu do domu z předsíně, která slouží jako šatna vstoupíte do chodby, ze které máte po levé straně moderně zařízenou kuchyň. V chodbě je vstup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Po pravé ruce je vstup do obývacího pokoje se samostatnou jídelnou, která je vybaveny krbovými kamny.
Přímo proti vám je kamenné schodiště, které vede do prvního patra. V prvním patře jsou po obou stranách dva pokoje. Po levé ruce jsou dva prostorné dětské pokoje. Proti vám je vstup na terasu. Po pravé ruce pak vstup do ložnice a dalšího dětského pokoje. Zády k vám je vstup na půdu, která je velmi prostorná a bylo by možné ji využít klidně pro další bytovou jednotku. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, který se nachází v kotelně po levé straně od vstupu do domu. Dům je napojen na kanalizaci, vodovodní řád a voda se ohřívá bojlerem o velikosti 120l. Majitelé jsou ochotni o ceně jednat

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 270 m² Bečov

Listopad 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.