Prodej rodinného domu 267 m² Trhové Sviny

Cena: 13 490 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej souboru nemovitostí: 1) Prostorný a světlý patrový rodinný dům z roku 2012 do tvaru L o dispozici 5+kk se 2 koupelnami a terasou; 2) Oplocený pozemek o výměře 2.448 m² s automatickou bránou s různými možnostmi využití; 3) Sklad zahradní techniky s možností rekolaudace na rodinné bydlení, nebo dílnu s drobným podnikáním; 4) Kryté parkovací stání pro 2 automobily; 5) Jezírko s filtrací; 6) Pergoly na skladování nebo relaxaci v klidné lokalitě, v obci Rejta – Trhové Sviny, okr. České Budějovice na úpatí Novohradských hor.
1) Zděný rodinný dům je postaven z tvárnic Wienerberger tl. 44 cm a je zateplený polystyrenem tl. 8 cm, má plastová okna a vchodové dveře s izolačními trojojskly. Tepelná izolace v podkroví je minerální vatou tl. 35 cm, v podlaze v 1.NP (přízemí) je polystyren tl. 8 cm.. Vytápění RD je podlahové a tepelné zdroje jsou kombinované: A) Plynový kotel se zásobníkem; B) Krbová kamna (vzduch – vzduch) umístěné v obývacím pokoji (propojeno potrubím do podkroví). Ohřev teplé vody je za pomoci plynového kotle. Kanalizace je řešena septikem (do 2 let bude obec budovat kanalizaci).
2) Na pozemku jsou vysázeny exotické stromy, keře a ovocné stromy. Dále jsou na pozemku skleníky, pařníky, záhony apod.. Zahrada nabízí dostatek soukromí a bezpeční.
3)Sklad zahradní techniky: dřevostavba o zastavěné ploše 112 m² má dřevěné okna s plastovými okny s izolačními dvojskly. Interiér skladu je pobyt palubkami s perodrážkou. Ve “skladu” je sociální zázemí a jsou do něj přivedeny veškeré přípojky kromě plynu. Sklad je možné upravit na rodinné bydlení, nebo dílnu. Sklad je vytápěný kamny na tuhá paliva. Ohřev vody je za pomoci elektrické bojleru.
Podrobné rozkreslení jednotlivých podlažích RD a “skladu” naleznete na orientačním plánku mezi fotografiemi.
4) Na pozemku u vjezdu je kryté parkovací stání pro 2 automobily.
5) Jezírko je vyložené bazénovou folií a filtrací, slouží k zábavě a koupání, navazuje na rodinný dům.
6) 4x Dřevěná pergola se zastřešením a zpevněnými plochami.

Doporučuji prohlídku, soubor nemovitostí je ve výborném stavu a možností vyžití je zde více než dost.

Zajistíme Vám financování a veškerý právní servis.

Více informací informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda z realitní kanceláře A TEMPO fungující pod ochrannou známkou dumrealit.cz.

Budu se těšit na prohlídce. Ev. číslo: 644186.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 267 m² Trhové Sviny

Červenec 28th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.