Prodej rodinného domu, 266 m², Český Těšín

Cena: 0 Kč, Nově nabízíme prostorný rodinný dům, vhodný pro dvougenerační bydlení. Nachází se v Horním Žukově, v Českém Těšíně, je v původním, ale udržovaném stavu. Rekonstrukcí si ho však můžete přizpůsobit dle Vašich představ a požadavků.
V 1.NP je menší zádveří, prostorná vstupní hala se schodištěm, čtyři pokoje (jeden možno předělat na kuchyň se spíži), koupelna a WC. V 2.NP se nachází tři pokoje, kuchyň, spíž a koupelna s WC. Dům má také půdní prostory, které je možno využít pro uložení či uskladnění věcí. Sklepní prostory jsou tvořeny garáži, skladovacími prostory, koupelnou s WC a místnostmi pro plynový kotel a kotel na tuhá paliva. K nemovitosti náleží zděná hospodářská budova s garáží a prostorem pro drobné zvířectvo.
Velkým benefitem domu je jeho umístění v klidné části města, s výbornou dostupností do centra města. Přesto si můžete užívat zahrady a všech výhod rodinného domu. Jedná se o velice hezké místo na kopci, s výhledem do okolí.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 266 m², Český Těšín

Leden 28th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.