Prodej rodinného domu 256 m² Křížkový Újezdec

Cena: 13 950 000 Kč, Dovolujeme si Vám představit a nabídnout tuto výjimečnou novostavbu z roku 2017 s dispozicí 5+kk, s výměrou 256m2 a s výměrou pozemku 1058m2, nacházející se v obci Křížkový Újezdec – Čenětice (Praha-východ) vzdálen asi 20 minut od centra Prahy.

Dispozice tohoto domu jsou:

Při vstupu do domu stojíme v předsíni a po levé straně se nachází schodiště se senzorickým osvětlením. V prvním patře je umístěna chodba, pokoj a koupelna se sprchovým koutem a WC.

V přízemí se dostáváme do velkého obývacího pokoje, který je středem a zajišťuje vstup z obou stran do dalších místností. Po pravé straně vstupujeme na chodbu, pokoje, ložnice a koupelny, která disponuje vanou, sprchovým koutem a WC.
Po levé straně z obývacího pokoje vstupujeme na další chodbu, kde se nachází pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC a s vestavěnou skříní. V zadní části domu je technická místnost. Součástí obývacího pokoje je plně vybavena kuchyňská linka se spotřebiči Bosch a část kuchyně osvětluje světlovod.

Z obývacího pokoje se můžeme dostat na terasu, která je krytá bezpečnostním sklem Connex. Terasa dopřává výhled na zahradu s bazénem o rozměru 7x3x1,5 se slanou vodou. Dále je na zahradě postaven zahradní domek s velkým odděleným prostorem využitelný například pro skladování věcí.

Chodba v přízemí je opatřena senzorickým světlem společně s venkovním osvětlením. Dům je vybaven kamerovým systémem. Podlahy v celém domě jsou vyrobeny z kvalitní italské dlažby a jsou vytápěny skrze integrovaný systém NIBE F2040.

V případě výpadku elektrického proudu je připravena vlastní domovní elektrocentrála.

U domu je vyhraněn krytý parkovací prostor až pro 4 automobily.

Do domu se lze ihned nastěhovat.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který rádi zdarma zajistíme a zároveň zajistíme celkový proces prodeje.

Pro další informace neváhejte kontaktovat makléře.

Vřele doporučuji prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 256 m² Křížkový Újezdec

Listopad 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.