Prodej rodinného domu 256 m² Jílové u Prahy

Cena: 6 390 000 Kč, Rádi bychom vám nabídli rodinný dům (3 až 6 +1) 265m2 v lokalitě Jílové u Prahy, Kabáty.
Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům s dispozicemi pro bydlení 3 až 6 + 1 o rozloze 265m2 po výrazné rekonstrukci (před dokončením) s mírně svahovitou zahradou 953m2.
Hlavním vstupem v přízemí domu se vejde do předsíně domu s vchody do bytu v 1.patře, garáže i ateliéru/prodejny. V přízemí se nachází prostorná garáž 30m2 pro dva vozy, předsíň bytu se schodištěm, ateliér/prodejna 81m2 se sociálním zázemím (prostor ateliéru lze případně jednoduše rozdělit na dva až tři samostatné pokoje), krásný vinný klenutý sklep, a další klenutý sklep s přístupem zvenku.
V prvním patře se nachází bydlení 136m2 s prostorným obývacím pokojem, prostornou kuchyní se vstupem na jihovýchodní terasu 8m2, 2 ložnice/pokoje, WC, koupelna s vanou a sprchovým koutem, spíž nebo prádelna a chodba s elegantním dřevěným schodištěm a přístupem na severozápadní terasu 66m2 a zahradu.
Celý objekt s číslem popisným je po velmi významné rekonstrukci (hrubá fasáda, střecha, okapy a svody, drenáže, palubky, dlažba na terase, nová plastová / dřevěná okna, bezpečnostní předokenní rolety na elektro ovládání, bezpečnostní garážová vrata na dálkové ovládání (+ manuální ovládání v případě výpadku elektřiny), vchodové a interiérové dveře, vnitřní příčky, omítky, podlahy, schodiště, rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody a kanalizace v plastu, nové radiátory…. ), zbývá dokončit drobnosti a dle vlastní představy utvořit exteriér domu a zahradu. Majitel investoval do rekonstrukce nemovitosti pro své potřeby, použité materiály a postupy byly kvalitní (prémiové nebo velmi dobré).
Vytápění je teplovodní dvouokruhové s nízko-objemovými radiátory, prodejna i byt mají každý samostatný elektrokotel a samostatné elektro-jističe, elektřina 220V/380V. Půda pod střechou slouží jako další úložný prostor. Střecha je nová – tašky KM Beta, půda je prázdná. Celý dům je zateplený a odizolovaný, voda je v současnosti řešena jednou kopanou studnou 4m s vyskružením. Kanalizace je do septiku. Město řeší výstavbu vodovodní a kanalizační sítě v této oblasti. Možnost napojení.
Dům se nachází 23km jižně od centra Prahy nedaleko obce Jílové u Prahy, kde jsou dostupné mateřské školy, základní škola, ZUŠ, střední odborná škola, kulturní středisko, fotbalové hřiště a tenisové kurty, dále supermarket, restaurace, kavárny s cukrárnou, pizzerie, aj. služby jako je pošta, lékárna, apod. Nádraží Jílové u Prahy je vzdáleno 300m. Příměstský autobus PID (Pražské integrované dopravy) 332 má zastávku přímo v obci 200m nebo na náměstí v Jílovém 1,5km. Veřejné venkovní koupaliště je vzdáleno 800m, k řece Sázavě (koupání, vodní sporty) je to 1,4km – Žampach. Pěší vycházka na Luka pod Medníkem, apod.
Výhodou bydlení v Jílovém u Prahy – Kabátech je velmi dobrá dostupnost do Prahy a zároveň rekreačně-sportovní vyžití v okolních lesích a na řece Sázavě.

Pro prohlídku mně prosím kontaktujte. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 256 m² Jílové u Prahy

Září 30th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.