Prodej rodinného domu 255 m² Oskava

Cena: 3 540 000 Kč, Prodej udržovaného RD se dvěma bytovými jednotkami 3+1 75m2 a v patře 5+1 109,7 m2, v klidné části obce Oskava, katastrální území Třemešek. Možno koupit jako investici a bytové jednotky pronajímat.
Přes prosklenou verandu, vstoupíme do velké haly. V I.NP chodba, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj a dvě ložnice. Ve II.NP kam vystoupáme po schodišti z haly, je chodba, kuchyň 5 pokojů, koupelna s vanou a samostatné WC. Z půdy se dá vybudovat další bytová jednotka s terasou, která má 16 m2. Vytápění je zajištěno ústředním topením s kotlem na TP a elektrokotlem, s nízkou sazbou. Kotelna se nachází v I.NP a v levé části od kotelny je terasa 16 m2 s krbem. Ve sklepní části je vodárna, napojená na vlastní studnu. Odpady jsou řešeny vlastním septikem. K domu patří velká zahrada o rozloze 1223 m2. Na pozemku je samostatně stojící prostorná a velká garáž s dílnou, na kterou navazují čtyři chlévy, nyní sklady a stodola. Objekt se nachází v turisticky zajímavé lokalitě v blízkosti lyžařského vleku a zříceniny hradu Rabštejn. V Oskavě je veškerá občanská vybavenost – bus, vlak, supermarket, škola, školka, lékař, zubař, obecní úřad. Dům je 16 km od okresního města Šumperk. Našim klientům pomůžeme zajistit financování.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 255 m² Oskava

Září 2nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.