Prodej rodinného domu 250 m² Ostrava

Cena: 6 500 000 Kč, Nabízíme Vám investiční budovu k prodeji. Jedná se o rodinný dům v lokalitě Ostrava – Mariánské Hory, ulice Daliborova, dům lze využít jak k podnikání a sídla společnosti s výrobními prostory, virtuálního sídla společností nebo vybudování několika ordinací, advokátní kanceláře apod., ale také je nemovitost vhodná k bydlení a nebo pronájmu bytových jednotek, apartmánů, kanceláří, včetně prostorné dvojité garáže o zastavěné ploše 45m2, která může sloužit k více účelům, například jako autoservis a lakovna pro osobní vozidla.
Vstup a vjezd na pozemek je řešen přední bránou a zadní elektricky ovládanou bránou, na pozemku je možnost parkování pro cca 5 osobních vozidel, po úpravě i více, po vstupu do domu bočním společným vchodem se ocitnete v chodbě ze které máte přístup do společných částí domu, zde můžete vytvořit například recepci, dále je zde přístup ke schodišti a do sklepních prostor, dům je z větší části podsklepen a sklep slouží aktuálně jako prádelna a k uskladnění nepotřebných věcí. Dům má celkem 3.NP, včetně podkrovního prostorného bytu, dispozice garsoniéra, spojená s kuchyňkou a se samostatnou koupelnou a wc. 1NP a 2NP je stejných rozměrů, dispozičně 2+1 o výměře cca 60m2. lze dispozičně upravit, Aktuálně je dům částečně pronajímán a budoucí majitel si takto může dům převzít i s nájemníky. Dům prošel kompletní rekonstrukcí před 5 roky, plastová okna, zateplení, kompletní rozvody odpady, topení, plyn, elektro, nainstalovaná klimatizace, elektrické rolety, zabezpečení alarmem a kamerový systém se záznamem. Dům se prodává částečně zařízený a s nábytkem, vestavěným nábytkem, vše je na domluvě s budoucím majitelem. K domu náleží pozemek o výměře 621m2, včetně zastavěné plochy, zahrada je rozdělena na dvě části okrasná a k pěstování, součástí je také venkovní gril.
V blízkosti domu najdeme veškerou občanskou vybavenost.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku.
S financováním Vám rádi pomůžeme a také máme stavební firmu a dokážeme Vám realizovat jakoukoliv rekonstrukci na přání.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 250 m² Ostrava

Duben 30th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.