Prodej rodinného domu 250 m² Liptaň

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej samostatně stojícího kompletně zrekonstruovaného rodinného domu v klidné části podhorské obce Liptaň. Přízemní dům s půdním prostorem pod sedlovou střechou má opravenou fasádu, nové podbití, odvodnění, novou jímku, střechu, plastová okna, elektroinstalaci, omítky, podlahy, koupelnu s novým vybavením, novou kuchyňskou linku, technickou místnost s přípravou na pračku a sušičku. Dispoziční řešení domu je 4+1 + technická místnost. Na dům navazuje bývalá hospodářská část disponující dvěma dalšími místnostmi. Jedna z těchto místností je přístupná jak z venčí, tak z vnitřní části domu. Tyto jsou ponechány k úpravě nového majitele. Lze je využít např. jako skladovací prostory nebo k rozšíření obytné části. Dům je napojen na rozvod el. energie a obecní vodovod, vytápění elektrickým kotlem, na chodbu budou umístěna krbová kamna. Po domluvě s majitelem možnost dořešit vytápění klimatizací či tepelným čerpadlem. Zastavěná plocha a nádvoří má výměru 425m², plocha navazujících pozemků v katastru nemovitostí evidovaných jako zahrada pak 653m². Na pozemku se nachází 1,2m zapuštěný bazén s rozměry cca 4,5 x 2m.
Obec se rozkládá v oblasti Nízkého Jeseníku. Nachází se zde prodejna potravin a smíšeného zboží, restaurační zařízení. Místo nabízí ideální podmínky k vycházkám do přírody (turistice), k cykloturistice (např. mezinárodní cyklotrasa Opavice), k houbaření nebo jen k odpočinku a relaxaci. Doporučujeme prohlídku. V rámci služeb nabízíme zajištění finančního poradenství a vyřízení hypotečního úvěru. Ev. číslo: 634797.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 250 m² Liptaň

Červen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.