Prodej rodinného domu 250 m² Křepice

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej více-generačního rodinného domu s garáží v obci Křepice, která se nachází jen 25 km od města Brna. Díky dobré poloze připojení na dálnici (10 km) ve městě Hustopeče, může být vhodný pro rodinu hledající klidné bydlení s dobrou dostupností dojíždění za prací. Občanská vybavenost je na dobré úrovni, je zde obecní úřad, škola, školka, zdravotní středisko, knihovna, pošta, několik obchodů a restaurací. V obci je kanalizace, plynofikace, vodovod apod. Několik malých provozoven místních řemeslníků poskytuje služby.
Jedná se o vnitřní řadový rodinný dům, který byl kolaudován v roce 1994. V roce 2004 bylo na domě provedeno zateplení s novou minerální omítkou. Objekt je připojen na elektrorozvod, obecní vodovod, plynovodní přípojku, kanalizace do septiku. 1.NP: zádveří, vstupní hala, schodiště, WC, prádelna, spíž, technická místnost a velká garáž až pro tři vozidla, ze které je průjezd na dvůr, kde se nachází zděný sklad, přístřešek, venkovní udírna.
2.NP: obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, ložnice, WC, koupelna, venkovní terasa. Podkroví: 3x obytný pokoj, koupelna s WC. Ev. číslo: 631649.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 250 m² Křepice

Říjen 1st, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.