Prodej rodinného domu 250 m² Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Cena: 26 060 000 Kč, Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům o dispozici 6+1, 250 m2 + 2x terasa + sklep + prádelna + djojgaráž + zahrada 587 m2 + bazén, v ulici Jiřího Macháčka, Brandýs nad Labem.

Při vstupu do domu prostornou a světlou halou máte po levé ruce toaletu se sprchovým koutem. Před Vámi je vstup do prostorného obývacího pokoje, s moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči a jídelnou. Přímo z obývacího pokoje se dostanete na slunečnou terasu. Od prostoru kuchyně je přístup také do haly. Před schodištěm vedoucím do 2NP je nalevo ještě ložnice s předpokojem. Pod schody je vstup do -1NP, kde je garáž a skladovací prostory na potraviny či mrazák. Ve 2NP je napravo samostatný pokoj. Naproti schodišti pak veliká ložnice. Projdete-li dále, je tam ještě jedna prostorná ložnice se vstupem na terasu. S ložnicí sousedí veliká koupelna s vanou, sprchovým koutem, WC a bidetem. Z koupelny je též přístup na terasu. Napravo od ložnice je ještě místnost, která sloužila jako šatna. V garáži je technická místnost a vývod na centrální vysavač. V domě v obývacím pokoji je podlahové topení. V ostatních pokojích se topí pomocí radiátorů. Topení je napojené na termostat. V dolních prostorech je i prádelna.

Na krásném a udržovaném pozemku najdete i bazén, který je z jedné části oplocen a oddělen o zbytku zahrady. Na zahradě je také umístěné samostatné stání pro vozidlo. Plocha kolem domu je zpevněná.

Brandýs je lukrativní lokalita pro snadný dojez do Prahy. Autem na Černý Most je dojezd 12 minut. V okolí najdete mnoho pískoven pro koupání, lesy a cyklostezky. V místě je veškerá občanská vybavenost.

Průkaz PENB zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Cena není konečná, je možná dohoda při rychlém jednání.

Vřele doporučuji prohlídku.

Možnost financování hypotékou můžeme zajistit. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 250 m² Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Srpen 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.