Prodej rodinného domu 246 m² Bukovany

Cena: 9 900 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují Hledáte velký kvalitně postavený dům s velkým pozemek ve Středočeském kraji do 30 ti minut od Prahy, kde si interiér a další drobnosti dořešíte dle Vašich představ?
K prodeji je hrubá stavba bungalovu 246 m² na pozemku 1790 m² v Obci Bukovany 6 km před Benešovem 3 km za Týncem nad Sázavou.
Objekt je řešen kompletně ze systému Porotherm. Okna jsou s izolačním trojsklem. Dům bude vytápěn pomocí tepelného čerpadla, dále je v plánu podlahové topení a v koupelní topný žebřík. Ze severní strany je u domu přisazená garáž, střecha je valbová. K dispozici je veškerá stavební dokumentace včetně všech potřebných povolení. Dodělání domu může pro nového majitele vycházet na částku kolem 2 milionů.
Lokalita Posázaví v blízkosti Konopiště v okolí cyklostezky a spojení mez Benešovem a Týncem nad Sázavou, kde jsou školy i školky a další občanská vybavenost, může poskytnout vše potřebné pro pohodové rodinné bydlení. Ev. číslo: 25684.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 246 m² Bukovany

Srpen 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.