Prodej rodinného domu 237 m² Písková Lhota

Cena: 9 981 000 Kč, Nabízíme k prodeji zajímavě řešený rodinný dům 5+kk s garáží v obci Písková Lhota-Zámostí, v lukrativní lokalitě údolí řeky Jizery, cca 5 km od Mladé Boleslavi. Dům má zastavěnou plochu 170 m2, byl kolaudovaný v roce 2002 po té, co proběhla kompletní přestavba původního domu a přístavba jihozápadní části, včetně podkroví. Užitná plocha domu je cca 237 m2, plocha okrasné zahrady s bazénem a orientací na jihozápad je cca 277 m2 a terasovité užitkové zahrady v jihovýchodní stráni cca 185 m2.
V přízemí domu je prostorný a světlý obývací pokoj 38,5 m2 s krbem a vkusným točitým dřevěným schodištěm. Je orientovaný na jih a západ, s přímým vstupem na zahradu. Hlavní obytná místnost je propojená s kompletně vybavenou kuchyní jídelním koutem. Součástí přízemí je další místnost 20 m2 se 2 francouzskými atypickými okny a druhým krbem, která se využívá jako letní posezení, herna nebo zimní zahrada. Prostorná temperovaná garáž s dílnou v přední částí domu je přes hernu propojená se zádveřím a hlavním schodištěm. V tomto podlaží je ještě samostatná toaleta, sklep, kotelna a praktický původní podzemní sklípek, se stálou teplotou cca 12°C, přístupný z kuchyně.
V podkroví disponuje dům krásně řešenou velkou halou 29 m2 se 2 schodišti, která je prosvětlena převážně střešními okny a má i přímý vstup na terasovitou zahradu za domem. Z haly je přístup do dvou pokojů 21,5 m2 a 30,8 m2 s orientací na jihozápad do zahrady, dále do koupelny 13,5 m2 s rohovou vanou a střešním oknem, šatny cca 5 m2 a světlé ložnice 18,5 m2 s krásným výhledem.
Všechna klasická okna jsou vybavena elektrickými venkovními roletami a sítěmi proti hmyzu, střešní okna VELUX originálními roletami. Ústřední vytápění s rozvody v mědi je řešeno zplynovacím kombi-kotlem ATMOS na tuhá paliva (Eco tř. III), s akumulační 1000 litrovou nádrží. V koupelně a kuchyni je podlahové vytápění. Letos byla provedena nová přípojka obecního vodovodu, rozvody v domě jsou v plastu. Odpady jsou svedeny do kanalizační jímky cca 15m3 na pozemku, novou obecní kanalizaci lze připojit. V září byl provedený nový asfaltový povrch komunikace.
V místě je výborná dopravní dostupnost autobusem i vlakem do Mladé Boleslavi, Mělníka nebo do Prahy, případně autem po dálnici D10. V obci je základní vybavenost – MŠ, ZŠ, lékař, pošta, obchody i restaurace. V bezprostředním okolí vede Svatojakubská naučná stezka a několik cyklostezek, nedaleko domu, na kopci, je zřícenina hradu Starý Stránov, cca 600m Stránovský viadukt, dále zámek Stránov a další turistické zajímavosti.
Celkový stav rodinného domu je velmi dobrý, chybí dokončit finální nátěr fasády. Energetický štítek domu bude aktualizovaný po jeho vyhotovení. Nemovitost lze financovat hypotékou a je po dohodě ihned k dispozici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 237 m² Písková Lhota

Září 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.