Prodej rodinného domu 228 m² Rychvald

Cena: 5 900 000 Kč, V zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí samostatně stojící dvoupodlažní zděný rodinný dům o dispozici 5+kk, s oplocenou zahradou, situovaný v zástavbě rodiných domů a lesů. Velmi klidná a žádaná lokalita.

Dispozice:

1PP – Zádveří, předsíň (3×4 m) sousedící s velmi praktickou a prostornou šatnou (3×3 m), obývacím pokojem (4×5,5 m), Kotelna s prádelnou a úložné prostory pod schody.

1NP – Dominantou tohoto podlaží je obývací pokoj s krbovými kamny, navazující na moderní designovou kuchyň s mramorovou deskou a zabudovanými spotřebiči (digestoř, indukční varná deska, myčka, el. a mikrovlná trouba, lednice s mrazničkou). Z kuchyně můžete vyjít na velkou balkónovou terasu (3×11 m) směřující na jihozápadní stranu. Moderní koupelna, keramicky obložená, se zapuštěnou vanou, WC Geberit a stěnovým radiátorem. Ložnice (3×8 m) s balkónem (2×4 m).

2NP – 2 neprůchozí obývací pokoje s posuvnými dveřmi (5×3 m + 5,5×3,5 m), balkón (3×1,5 m) s výhledem na jihozápadní stranu.

Renovace:

El. rozvody v mědi, omítky, výmalba, ČOV, venkovní svody, rozvody vody v plastu, zábradlí v 1NP.

Vytápění:

Ústřední plynové (kotel Dakon), tuhá paliva (krbová kamna), podlahové el. (1NP) – termostat.

IS:

Vodovodní řád, zemní plyn, el. napětí 220/380 V, odpady – ČOV.

Další vlastnosti nemovitosti:

Kombinované podlahy (vinyl vs dlažba), plastová okna s parapety, plášť střechy – pozinkovaný plech. Před hlavním vstupem do domu po stranách 2x venkovní sklad na nářadí a přístřešek na dřevo. Na dokončení fasády lze uplatnit dotaci – Nová zelená úsporám. 2 komínové šachtice (1x krbová kamna/1x zemní plyn). Přístup na pozemek z obecní komunikace. Stání až pro 4 automobily. Připojení na satelit i venkovní anténu.

Občanská vybavenost:

Lokace nemovitosti se nachází přesně ve středu osy mezi obcemi Ostrava, Rychvald, Petřvald a městskou částí Michálkovice. Zásluhou tohoto faktu je veškerá občanská vybavenost dostupná. Díky bezprostřednímu výskytu lesa, doporučujeme sportovní vyžití. Cykloturistiku, turistiku, běh, sběr hub a další podobné aktivity.

Doporučujeme prohlídku. Advokátní úschova i vypracování kupních smluv v ceně nabídky. Průkaz energetické náročnosti budovy ve třídě G. Finanční poradenství zajistíme zdarma se zvýhodněným úročením. Pro více informací kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 228 m² Rychvald

Září 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.