Prodej rodinného domu 222 m² Všechlapy

Cena: 5 199 000 Kč, Nabízím Vám na prodej velký dům na krásném místě a s překrásným výhledem do zahrady se vzrostlými stromy. Jedná se o prostornou stavbu, která se nachází v obci Všechlapy, jen 5 km od Nymburku.

K domu patří vedlejší stavby se zahradou o výměře 470m2. Dům je řešen dispozičně 5+1 a velkou půdou. Bude jen na Vás, jak si dům přebudujete dle svých přestav z domu je možné vybudovat krásný rodinný dům s rozpočtem max cca 2 mil Kč .Zastavěná plocha domu je 220m2. Dům je suchý a plně funkční. I v tomto stavu se dá plně využívat k bydlení .

Místo poskytuje krásné soukromí. Pokud hledáte klidné místo, může to být právě toto. V obcích se starou zástavbou není možné v současné době koupit takovou to nemovtost, na realitním trhu se vyskytují zřídka.

V obci je veškerá občanská vybavenost a autem do Prahy na Černý Most jen 30 min do Nymburku 5 km, Poděbrady 13 km.

Lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za nejlepších aktuálně tržních podmínek.

Energetická náročnost budovy v současné době je G. Nebyly dodány potřebné podklady.

Neváhejte mne kontaktovat pro domluvení prohlídky či bližší informace, těším se! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 222 m² Všechlapy

Srpen 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.