Prodej rodinného domu 220 m² Lačnov

Cena: 3 500 000 Kč, prodej rodinného domu s velmi pěkným rozlehlým pozemkem o výměře 2326 m 2 a s prostornou částečně podsklepenou stodolou v obci Lačnov .

Prostorný dům má nyní dispozicí 3+1 a je určen ke kompletní rekonstrukci podle vlastních představ . Jeho zastavěná plocha je 220 m 2 a lze jej rozšířit vybudováním pokojů v podkroví .

U domu je prosluněná zahrada s ovocnými stromy. Její součástí je velká stodola . Celý pozemek je oplocený . Velkou výhodou je vlastní studna s dostatkem vody po celý rok.

Pokud hledáte bydlení s možností chovu zvířat nebo rádi zahradničíte , jistě tento dům oceníte.

Lačnov je obec v okrese Vsetín ve Zlínském kraji, 6 km severně od Valašských Klobouk a 3 km západně od Horní Lidče. Rozkládá se v údolí, které se svažuje od severu k jihu mezi dvěma větvemi podhůří Vizovických hor. Obcí protéká Lačnovský potok, katastrem obce dále potoky Seninka a Smolinka. V obci je mateřská i základní škola, obchod s potravinami .

Přírodní památka Lačnov – lačnovský šafrán roste hojně v lokalitě za mateřskou školou.

V obci se nachází soustava tří rybníků a rybářské středisko, které navštěvují rybáři ze širokého okolí. Ev. číslo: 642707.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 220 m² Lačnov

Březen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.