Prodej rodinného domu 220 m² Jablůnka

Cena: 4 333 000 Kč, Neříkám to často, ale v tomto domě bych si já sama dovedla představit žít. Krásná zahrada, kde by byli šťastní naši psi. Veliká kuchyně, kde se sejde celá rodina k slavnostnímu obědu. A garáž s dílnou kde by se vyřádil i můj chlap. A navíc, moc příjemná atmosféra místa, odkud se mi nechce odcházet. Nakonec, víte co? Jestli chcete vědět, jak to tu bude působit na Vás, přijďte se podívat sami. Prohlídkový den je v pondělí 14.8. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Než se vrhneme na dům, chci zmínit kouzelnou zahradu, 1.145 m2. Je jak z pohádkové knížky Jiřího Trnky o kocourovi bydlícím ve starém pekáči, protože je plná různých ovocných stromů, keřů a všelijakých dalších ovocných i okrasných dřevin. Vepředu pastva pro oko a za domem zase něco k snědku. Na konci zahrady stojí ještě zahradní domek.

Dům je skutečně prostorný, 4+1, 220 m2. Ve spodním patře je kompletní 2+1 se samostatnou koupelnou a toaletou. Obytné pokoje jsou na rozdíl od dnešních nudliček opravdu veliké. Nakonec, podívejte se na fotky. Obrovskou výhodou je výstup z tohoto patra na terasu a do zahrady.

V horním patře jsou další dva obytné pokoje, které jsme záměrně nefotili, ať se máte nač těšit. Rekonstrukce horní toalety i koupelny už začala, ale stále si můžete vybrat barvu obkladů. V horním patře je také balkón s výhledem do zahrady. A pokud byste potřebovali ještě více místností, nad druhým patrem je ještě kouzelné podkroví, kde by klidně mohly být další dva pokoje.

Nesmím zapomenout na sklepní prostory. Při čtvrté sklepní místnosti jsem je přestala počítat. Kotelna, dřevárka, sklad brambor, spižírna a pro ty ostatní si vymyslíte využití sami. A jestli jste se ve všech těch místnostech ještě neztratili, přidejme garáž s dílnou. No prostě spousta místa na různé využití. Většinou děláme plánky nemovitosti, ale tady jsme to jednoduše vzdali. Prostě zavolejte a přijďte se podívat.

Nebudu tvrdit, že jde o novostavbu. Dům má asi 60 let, čili je z doby, kdy se stavělo poctivě. Byl průběžně udržován a rekonstruován. Na domě je nová střecha, což je základ. K tomu plastová okna a zbytek probereme osobně. Zavolejte mi, tento dům stojí za to.

Jablůnka je na hlavní trase mezi Valmezem a Vsetínem. Ale dům nestojí u cesty, takže je tu báječný klid.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky plastovým oknům lepší. Ale stejně počítám, že si uděláte takové změny, že se náklady na vytápění oproti dnešku ještě sníží.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 220 m² Jablůnka

Srpen 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.