Prodej rodinného domu 220 m² Děčín

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vícegeneračního rodinného domu v malebné obci Dolní Žleb. Jedná se o část města Děčína, která se rozléhá v Labském údolí.
Dům je patrový. V přízemních prostorech se nachází garáž, velká pracovní dílna a sklep. V prvním patře je bytová jednotka o dispozici 1+1. Zde se nachází jedna obytná místnost, jedna samostatná toaleta, kuchyně a koupelna s veškerým příslušenstvím a toaletou. Ve druhém patře je bytová jednotka o dispozici 4+1 – ložnice, kuchyně s terasou, obývací místnost s terasou, ložnice, koupelna s toaletou. Dále krytý balkon s výhledem do zahrady. A v podkroví domu jsou další dva pokoje.

Venkovní terasy jsou zcela kryté, z nichž jedna je průchozí z kuchyně a druhá z obývacího pokoje( na všech terasách je podlaha z plastových terasových prken) Zajímavostí je, že vše je velmi esteticky a vkusně propojeno venkovní předzahrádkou z okrasných dřevin. Dle současného majitele je jedna terasa snídaňová a druhá slouží pro odpolední a večerní odpočinek s vířivkou a grilováním v naprostém soukromí.
Před domem je menší květinová zahrádka se živým plotem. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem a krbovými kamny s výměníkem a rozvodem do radiátorů. Je zde zavedena elektřina 230V i 400V.

Součástí prodeje této nemovitosti je i moderně vybavená rekreační chata se zahradou a bazénem. Tato chata je komerčně využívána k zejména k sezónnímu pronájmu. Díky turistickému ruchu a oblíbenosti blízkých zajímavých lokalit je chata stále plně obsazena. Dolní Žleb je rájem horolezců, cyklistů, turistů. Podél Labe vede krásná cyklostezka a cyklotrasa po celé délce Labe. V této lokalitě je také mnoho oblíbených turistických míst i díky NP České Švýcarsko – na druhý břeh Labe je možné nechat se převést pomocí blízkého přívozu, ke kterému je to na kole i pěšky jen pár minut. Poté se lehce dostanete do obce Hřensko, Mezní Louka, Mezná a na vyhlášená turistická místa.

Více informací Vám poskytneme osobně. Veškeré formality spjaté s prodejem této nemovitosti vyřídíme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás provedeme. Ev. číslo: 640210.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 220 m² Děčín

Prosinec 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.