Prodej rodinného domu 219 m² Měšice

Cena: 23 900 000 Kč, prodej rodinného domu s rozestavěnými 3 bytovými jednotkami dle vydaného stavebního povolení. Rekonstrukce domu, stejně tak i vybudování parkovacích stání a komerčních prostor na přilehlém pozemku se řídí vyhotovenou projektovou dokumentací.

Rodinný dům je částečně zateplen, střecha taktéž prošla úpravou – zateplení, krytina. Dům je podsklepen. V domě jsou umístěny 3 bytové jednotky. V přízemí domu se nachází byt 4+kk o celkové ploše cca 90m². V 1. patře jsou umístěny 2 byty, a to byt 2+kk o výměře cca 43m² s terasou (13,9m²) a mezonetový byt o dispozici 1+kk a výměře cca 57m² s terasou. Bytové jednotky jsou v současné chvíli ve stavu rozestavěnosti, viz. fotodokumentace.

Dále je v projektu počítáno s vybudováním 6 parkovacích stání na pozemku, stejně tak s rekonstrukcí a přestavbou přilehlého komerčního prostoru o užitné ploše cca 36m². Celková plocha všech pozemků činí 1061m².

Obec Měšice nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost do Prahy na metro stanice A – Letňany, které jsou vzdáleny cca 10km, kde je možno zabezpečit i veškerou občanskou vybavenost. Je možné však využít i potenciálu města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, které je vzdáleno cca 12km.

Jedná se o velmi zajímavou investiční a developerskou příležitost. V případě otázek či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Nabídka je ihned k dispozici. Ev. číslo: 643239.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 219 m² Měšice

Květen 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.