Prodej rodinného domu 215 m² Praha-Křeslice

Cena: 16 500 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v exkluzivním zastoupení slunný a prostorný rodinný dům situovaný v rozsáhlé zeleni, obklopený příjemnou zahradou v rezidenční čtvrti Křeslice – Praha 10.
Díky klidné a udržované lokalitě v této ulici bydlí i slavná česká osobnost.
Dispozičně bohatý dům poskytuje uklidňující vzrostlou rozsáhlou zahradu s terasou s možností posezení u grilu, prostornou dílnou a garáží. Tento dům vyniká dokonalým soukromím kde sousední nemovitosti jsou z části odděleny přírodní stromovou barierou, rozloha pozemku 1540 m². Veliký plus této koupě je investiční zhodnocení peněz ve formě prodeje poloviny pozemku kde se dá vystavět rodinný dům na cca 650 m² co je zhodnocení cca 11000 Kč/m² za cca 7 milionu Kč.

Ve vstupním podlaží je umístěný prostorný obývací pokoj s krbem, jenž je propojený s otevřenou kuchyní se skládacími dveřmi. Celodenní osvětlení spodní části domu a živý pohled do zeleně zahrady umocňují dvoje francouzská okna po obvodě obývacího pokoje s přímými vstupy na terasu a do zahrady. Dále je zde vstupní hala, prostorná koupelna s rohovou vanou, toaleta a schodiště jež vás zavede buď do prostorného suterénního prostoru nebo do prvního obytného patra.

V prvním patře se nachází dva prostorné pokoje, jeden pokoj disponuje balkónem, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
V suterénu se nachází rozměrově prostorná místnost se schodištěm, která se otevírá do zahrady pomocí francouzského okna. Na rozlehlou místnost jsou napojeny tři menší místnosti, které byly využívány jako kancelář, sklad a místnost pro údržbu. Vybavení vily je ve starším stylu.
Staří domu je cca 25 let.
Ohřev vody a vytápění zajišťuje elektrokotel který je napojený na bojler. Elektřina je vyvedena kompletně v mědi.
V obývacím prostoru tak i na terase je krb s vyvložkovaným komínem.
Na terase má krb i svou udírnu. K objektu dále patří garáž s jedním parkovacím místem, prostorná dílna a 2 místa na parkování na vlastním pozemku. V zahradě se nachází původní betonový bazén k renovaci o hloubce 1,7 až 2 metry a šířce 4 metry a délce 8 metru.
K domu jsou dva vstupy jak z ulice Štychova, tak z ulice Pod zahradami.

Zahrada je obklopena vzrostlými tújemi, jehličnatými stromy a rákosím.

Lokalita vyniká množstvím zeleně.
Nemovitost je v blízkosti Přírodního parku Botič – Milíčov tak i kousek od parku Hostivař – Záběhlice. V dosahu nemovitosti je veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost do centra jak po dálnici D1, tak přímo po hlavní silnici na Chodov. Jsme Vám schopni zajistit financování. Vřele tuto nemovitost doporučujeme. Ev. číslo: 630895.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 215 m² Praha-Křeslice

Říjen 2nd, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.