Prodej rodinného domu 210 m² Plzeň

Cena: 10 899 977 Kč, exkluzivní prodej rodinného domu 4+1 s garáží v žádané lokalitě Plzeň 2 – Slovany. Dům je o užitné ploše 165m², má 2 patra a je podsklepen, vytápěn je moderním plynovým kotlem do radiátorů .Výhodou je zahrada na které je prostorná garáž s dílnou, skleník a altánek s místem pro relaxaci. Další devízou je parkování více vozidel na pozemku a příjezdové komunikaci. Dům stojí ve vyhledávané lokalitě Plzeň 2 -Slovany , na klidném místě, v lokalitě s rychlou dostupností do centra Plzně a k dálnici D5. V lokalitě je velmi dobrá občanská vybavenost včetně obchodů základních škol, školek, lékařů a úřadů. Pár minut autem /MHD/ od domu se také nachází obchodní centrum Olympia. V okolí najdete množství volnočasových aktivit včetně přírodního parku, cyklostezky a restaurací. MOŽNOST VÝMĚNY ZA BYT A DOPLATEK.
Energetická třída G je uvedena dočasně, s ohledem na novelu zákona č. 406/2000Sb. V současné době se zadalo vypracování nového energetického štítku, který bude aktualizován. Dům je napojen na veškeré IS.
S financováním nemovitosti vám rádi pomohou naši specialisté. Ev. číslo: 647068.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 210 m² Plzeň

Květen 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.