Prodej rodinného domu 210 m² Jablonec nad Nisou

Cena: 5 950 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD ve vyhledávané a klidné lokalitě zástavby rodinných domů v Jablonci nad Nisou. Dům je určen k rekonstrukci. V přízemí je kuchyň a dva pokoje, jeden z nich je průchozí. Samostatné WC s malým
umyvadlem. Ve 2. NP – koupelna s WC a dva pokoje , z nichž je jeden průchozí. Z chodby 2. NP. je vstup do technické místnosti a schodiště do prostorného půdního prostoru. Zde se nabízí možnost vybudování půdní vestavby a zvětšit si tak obytný prostor. Z chodby 2. NP je výstup na prostornou terasu s pěkným výhledem do okolí.

Zahrada domu má vzrostlé ovocné stromy, skleník a pro pěkné chvilky s posezením na zahradě, zahradní krb. Vše ale vyžaduje rekonstrukci.

Dům má výhodnou polohu s rychlý příjezdem do centra města Jablonec s kompletní občanskou vybaveností. Do Liberce dojedete za 15 min., na nájezd rychlostní silnice Praha – Liberec (Hrádek nad Nisou s hraničními přechody) za 12 min . Naproti domu je ZŠ Ještědská a nedaleko prodejna potravin.

K domu lze přikoupit prostornou garáž (cca 160 m od domu, ve stejné ulici) s plechovými vraty se zavedeným el. proudem. Kupní cena garáže 465 000 Kč vč. RK. Koupě garáže není podmínkou prodeje domu a nelze ji koupit samostatně.

Vhodnou hypotéku s finančními bonusy vyberu a zrealizuji, dle možností zájemce o koupi.

Dispozice a umístění domu jsou vzášť vhodné pro rodinu s dětmi.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Nejedná se o veřejnou soutěž.

Nechcete přijít o příležitost zrekonstruovat si dům podle svých představ v pěkné lokalitě? Neváhejte a volejte tel. č. 777 578 244 – ráda Vás nemovitostí provedu a sdělím další podrobnosti prodeje. Ev. číslo: 640128.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 210 m² Jablonec nad Nisou

Červenec 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.