Prodej rodinného domu 207 m² Valašské Meziříčí

Cena: 9 997 000 Kč, Co takhle přijít k hotovému domu 4kk s garážemi pro 3 auta (celkem 207 m2), bazénem, terasou a krásnou zahradou 947 m2 v klidné části Valašského Meziříčí? A navíc za cenu, za kterou byste toto vše dnes ani nepostavili. Svůj dům snů můžete mít okamžitě. A navíc s příjemnou poklidnou atmosférou, zde přímo dýchá. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky.

Na co se tu můžete těšit:

Ne nadarmo je jedním z nejčastějších nových domů bungalow ve tvaru L. Tento koncept je stále moderní, hlavně proto, že se v něm dobře žije. Srdcem domu je obrovský obývák s jídelním koutem a kuchyní propojený do jednoho skvěle fungujícího celku. Spousta místa, spousta světla z oken na 3 světové strany, výstup na zastřešenou terasu. A navíc krbová kamna, která dodají interiéru ono pověstné hřejivé teplo rodinného krbu. Vsadím se, že tady budete trávit skoro všechen čas pěkně spolu, jako rodina. Kromě chvílí, kdy si užíváte venku okolo domu.

Když už jsem to nakousla, tak na zahradě je zastřešený a osvětlený bazén. Nejen děti tu budou mít zábavu od jara do podzimu. A otužilci klidně celoročně. Když přitom budete s přáteli piknikovat na zastřešené terase, budete je mít pěkně pod dohledem. Díky vysokým neprůhledným plotům se vzrostlými thujemi tady máte naprosté soukromí. A pokud máte rádi vlastní ředkvičky, salát, mátu a rajčata, místa na vyvýšené záhonky je za domem dost a dost. Celá zahrada je pěkně na rovině, takže se dobře udržuje a je tady spousta sluníčka.

Ještě než se potkáme na místě činu, pošlu Vám 3D prohlídku. Zavolejte ať si můžete dům prohlédnout aspoň virtuálně už teď.

Vybavení domu je rozhodně nadprůměrné. Je vidět, že se tu při stavbě nešetřilo a používaly se opravdu kvalitní materiály. Veliká kuchyně do tvaru U s ostrovem pro sporák. To je fajn, protože se při vaření tolik nenaběháte. Celkový dojem podtrhuje okno vnášející do kuchyně přirozené světlo. Také koupelna je krásně prostorná, s vanou, sprchovým koutem a 2 umyvadly. Tolaeta je samozřejmě samostatná.

V domě najdete celkem 3 samostatné ložnice. Záměrně jsme je všechny nefotili, ať máte důvod přijít se podívat naživo. Stejně tak zahrada, fotili jsme ji zasypanou sněhem, takže všechny okrasné keříky a kytičky vidět nebyly. Aspoň se máte na co těšit. 🙂

Dům je umístěn v opravdu klidné V.I.P. části Valmezu, které se říká Kouty. Žádný velký provoz okolo domu, prostě klídek a pohoda. Vsadím se, že se vám tu bude líbit tak jako mně.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme uvádět PENB G, ač to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění.

Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte.

Pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 207 m² Valašské Meziříčí

Prosinec 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.