Prodej rodinného domu 207 m² Černé Voděrady

Cena: 6 990 000 Kč, Nabízím k prodeji Projekt Černé Voděrady, a to jednu ze 3 novostaveb řadového domu „B“ o dispozici 5+1 (152,54m2) s terasou (28,80m2), zahradou (100m2), parkovacím stáním, s dostavbou ve 4Q 2022, v obci Černé Voděrady, okres Praha východ. Dům bude cihlový s 2NP.

Dispozice domu:
1NP – obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, pracovna, oddělená koupelna a WC, zádveří, chodba, hala, sklad, komora, schodiště
2NP – 3x pokoj, koupelna s WC, hala, terasa

K domu náleží 100m2 zahrady a samostatné parkovací stání.

Projekt Černé Voděrady se nachází na samostatném pozemku, který nabízí krásný výhled do údolí. Na okraji obce se nachází CHKO Voděradské bučiny, necelých 700 hektarů lesa, rybníků a potoků nabízí dokonalou relaxaci při stále velmi dobré dostupnosti do hlavního města, veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Říčanech a v Kostelci nad Černými lesy. Velice dobrá je i dostupnost do Prahy.

PENB domu nebylo dodáno, proto je zatím uvedena třída G.

Tento dům lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi za tech nejlepších podmínek na trhu pomůžeme vyřídit. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 207 m² Černé Voděrady

Srpen 28th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.