Prodej rodinného domu 206 m² Praha 17

Cena: 12 900 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje výhradní prodej rodinného domu ve velmi atraktivní a klidné lokalitě městské části Prahy 6 – Řepy. Dům má zastavěnou plochu cca 81 m² a je dvoupatrový s velikým půdním prostorem ve kterém lze vybudovat další bydlení se samostatným vstupem z venčí a zároveň lze dům rozšířit a zvětšit. Samotný dům bez dílny a garáže má zastavěnou plochu cca 80 m² a užitnou plochu k bydlení cca 140 m² bez půdního prostoru. Dům je udržovaný, zcela oplocený, vlastním vjezdem do garáže, venkovní dílna. Nemovitost je v současnosti upravena na dva funkční byty o velikosti 2+1.
Snížené přízemí: dvě místnosti, kuchyně, technická místnost, koupelna a WC.
Zvýšené přízemí: dva pokoje, kuchyně, spíž, koupelna a WC a funkční klimatizace. Vytápění domu a teplá voda je zajištěna plynovým kotlem. Veškerá občanská vybavenost v místě, v okolí relaxační zóna – lesopark, osvětlená 5km běžecká, in-line, cyklo i pěší stezka, dětské hřiště, kultura, příroda, sportoviště, restaurace, škola, školka, plavecký bazén Petynka apod. Zastávka autobusu MHD cca 200 m (dále pak tramvaj), přímé spojení na letiště Praha – Ruzyně, park Ladronka, který je největším vyhlášeným relaxačním odpočinkovým i sportovním místem v Praze s.
Výborná lokalita města Prahy a skvělé napojení na dálnici a pražský okruh. Hypotéku vyřídíme obratem. Veškeré informace a prohlídky u RK. Ev. číslo: 633973.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 206 m² Praha 17

Duben 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.