Prodej rodinného domu 206 m² Lučina

Cena: 4 953 000 Kč, Vzdušnou čarou 150m od našeho severomoravského moře – Žermanic – stojí prostorný dům 6+2 se dvěma garážemi a spoustou překvapení. Co byste řekli na to, že i horní patro je bezbariérové? Takových příjemných překvapení mám ještě několik. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, prohlídkový den je v neděli 5.2. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální termín.

Na co se tu můžete těšit:

V prvé řadě je to poklidná obec Lučina na břehu Žermanické přehrady. Vážně je to k vodě vzdušnou čarou 150m a pěšky do vyhlášeného NH resortu asi 2x tak daleko. Takže pokud máte rádi cyklistiku, rybaření, nebo jen tak relaxační procházky u vody s pejskem, tohle místo si okamžitě zamilujete. Ostatní za tím musejí dojíždět a Vy to máte hned pod okny.

Byla jsem překvapena, jak tento nenápadný dům klame tělem. Zvenčí rozhodně nevypadá, že tady jsou dvě plnohodnotné bytové jednotky se samostatnými vchody. Tedy nejen, že může sloužit jako dvougenerační, ale klidně i pro dvě samostatné rodiny. A pokud byste měli opravdu velké plány, dá se v podkroví snadno vybudovat třetí jednotka o ploše 65 m2.

Přízemí je plnohodnotně zděné o dispozici 2+1. Kuchyně je dostatečně prostorná, aby se sem věšel i jídelní kout. Z pokojů v tomto patře Vám na fotkách záměrně ukazujeme pouze jeden, abyste se měli o důvod navíc zvednout telefon a přijít na prohlídku.

Horní patro (dřevostavba typu Okal) je rovněž bezbariérově přístupné díky výtahu (nejen) pro vozíčkáře za domem. Navíc je skvěle a moderně zrekonstruované. V sympatické kuchyni je linka se dvěma pracovními prostory. A aby se Vám ještě lépe vařilo, z okna máte výhled na vodu. Mám ráda, když je jídelní kout součástí kuchyně, protože pak se nedrobí po celém bytě. Hned vedle je opravdu megaprostorný obývák s veeelikým oknem a výstupem na 10m dlouhý balkón. Další 3 obytné pokoje si prohlédněte ve fotkách.

V přízemí je dvojkotelna. Vedle klasického plynového turbokotle Thermona stojí ještě jeden, takový bílý a skoro vyšší než já. Já tomu moc nerozumím, ale můj chlap říkal, že je to mašina jak cyp, bratru za 150.000. Plně automatický italský kotel Laminox Omnia, 29 kW, zásobník peletek na několik dní, ohřev teplé vody i v létě, přípojka na solár, podlahovku a wifi ovládání. No rozumíte tomu??? Vedle v garáži je zásoba peletek tak na 2 roky.

Za domem je poklidné zastřešené posezení a zděná hospodářská budova. Vedle domu pak druhá garáž. A víc se mi už do inzerátu nevejde, přijeďte se podívat sami.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme uvádět PENB G i když to není pravda a skutečná hodnota bude lepší.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

Pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, přijďte s ním na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 206 m² Lučina

Únor 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.