Prodej rodinného domu 206 m² Albrechtice

Cena: 6 490 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí samostatně stojící dvoupodlažní zděný rodinný dům o dispozici 4+kk+jídelna, situovaný v zástavbě vesnického charakteru v obci Albrechtice. Komplexní rekonstrukce domu byla provedena v roce 2009 (další menší rekonstrukce v letech 2019 a 2022).

Dispozice budovy:
1. Nadpodlaží: vstupní zádveří, propojovací chodba, kuchyň, 1 rozměrný pokoj, WC – Geberit, technická místnost.
2. Nadpodlaží: propojovací chodba, 3 pokoje, koupelna, samostatné WC – Geberit, terasa o ploše cca 4 m2.
3. Podkroví: jedna místnost s možností vybudovat obytný prostor o dvou místnostech.

Samotnou stavbu o zastavěné ploše 135 m2 utváří obvodové nosné konstrukce při využití pórobetonového zdícího systému z tvárnic Ytong. Zateplení realizováno polystyrénem o průměru 10 cm. Provedena hydroizolace spodní stavby. Stropy dřevěné s rovným podhledem. Střecha sedlová (dřevěné krovy), krytá betonovými taškami. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky štukové. V kuchyni moderní rohová kuchyňská linka v bílém provedení se spotřebiči (myčka Beko, el. horkovzdušná trouby s plynovou varnou deskou). Jako úložný prostor prostor v kuchyni slouží sklad potravin se samostatným vstupem z kuchyně . Koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, umývadlem na dřevěné skříňce se zrcadlem a žebříkovým sušákem na prádlo. V sociálních zařízeních a nad kuch. linkou keramické obklady. Betonové podlahy v prvním podlaží kryje v propojovací chodbě, zádveří, kuchyni, jídelně a v sanitě keramická dlažba, v pokoji laminátové plovoucí podlahy. Ve druhém nadpodlaží kryjí podlahy v propojovací chodbě a v pokojích laminátové podlahy, v sanitě keramická dlažba. Stavba zateplena ze všech stran při použití polystyrénových dílců o průměru 10 cm. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva (možnost napojit plynový kotel) s rozvody vody do radiátorů. Ohřev vody zajišťuje el. bojler 120 l. Odpady svedeny do tříkomorového septiku.

V roce 2006 provedena na domě komplexní rekonstrukce (další menší rekonstrukce v letech 2019 a 2022):
zejména nová střešní krytina, plastová okna, zateplení domu, fasáda, rozvody vody a odpadů v plastu, rozvody vody do topení v mědi, elektroinstalace v mědi, zateplení podkroví, koupelna, kuchyně, WC, vnitřní omítky, plovoucí podlahy, keramická dlažba. Na domě pravidelně prováděna běžná údržba.

Vedlejší stavby: Zastřešené garážové stání, dlážděná zahradní terasa.

Pozemek: Venkovní prostor, pozemek o výměře 1 120 m2 utváří zahrada, vjezd a parkovací plocha (betonová zámková dlažba), zatravněná plocha osázená okrasnými dřevinami a ovocnými stromy. Pozemek je plně obehnán drátěným plotem.

Prezentované nemovitosti nabízí novým majitelům možnost nadstandardního bydlení při sloučení výhod bydlení na vesnici s výhodou krátkých dojezdových vzdáleností do blízkých aglomerací. Průkaz energetické náročnosti nemáme aktuálně k dispozici, proto inzerujeme dle dle zákona v energetické třídě G. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 206 m² Albrechtice

Duben 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.